Seetec P215-9HSD 21.5" 21,5" Desktop Broadcast Studio Monitor Seetec P215-9HSD 21.5" 21,5" Desktop Broadcast Studio Monitor Seetec P215-9HSD 21.5" 21,5" Desktop Broadcast Studio Monitor Seetec P215-9HSD 21.5" 21,5" Desktop Broadcast Studio Monitor Seetec P215-9HSD 21.5" 21,5" Desktop Broadcast Studio Monitor Seetec P215-9HSD 21.5" 21,5" Desktop Broadcast Studio Monitor Seetec P215-9HSD 21.5" 21,5" Desktop Broadcast Studio Monitor Seetec P215-9HSD 21.5" 21,5" Desktop Broadcast Studio Monitor
Seetec P215-9HSD 21.5"
21,5" Desktop Broadcast Studio Monitor
inkl. mva8 740,-
Fra 327,-/mnd med delbetaling fra
Varen er ikke på butikklager
  • 0Hovedlager
7 på nettlager (1 - 3 dager)
✉ Send meg mail når varen er på butikklager
Utsendelser kan skje fra både butikk- og nettlager.
Leasing
Leasing
Har du eget firma kan vi tilby gunstig leiefinansiering.
Seetec P215-9HSD 21.5”
Desktop Broadcast Studio Monitor
21.5" IPS Full HD 1920x1080 Desktop Broadcast Studio Monitor with 3G-SDI HDMI AV YPbPr
• Screen Size: 21.5” IPS