Panasonic HC-X1600E 4K Camcorder
inkl. mva19 590,-
Fra 677,-/mnd med delbetaling fra
  • 0Hovedlager
5 på nettlager (1 - 3 dager)
Utsendelser kan skje fra både butikk- og nettlager.
Leasing
Leasing
Har du eget firma kan vi tilby gunstig leiefinansiering.
Panasonic Lumix TZ300 er kameraet som kan gjøre det meste
Lumix TZ300 treffer et bruksområde vi har stor sans for: det lille kameraet du faktisk tar med deg.
Lumix S5 II og S5 IIX - et allsidig hybridkamera i fullformat
Panasonic Lumix S5 II-serien kombinerer sterke fotoegenskaper med omfattende videofunksjoner.
Populært tilbehør:
inkl. mva3 399,-
Varenr111339
Leveres på bestilling
Viktige funksjoner:
  • Det integrerte objektivet har en vidvinkel på 25 mm (tilsvarende 35 mm kamera) og 24x optisk zoom, som dekker brennvidder fra 25,0 mm til 600,0 mm. For utvidet rekkevidde tillater i.ZOOM opptil 32x zoom i 4K og 48x i FHD, noe som sikrer fleksibilitet i ulike opptaksscenarier.
  • Omfattende tilkoblingsmuligheter: Innebygd Wi-Fi (5 GHz/2,4 GHz) muliggjør trådløs fjernkontroll via HC ROP-appen på kompatible enheter og støtter direktestrømming i Full HD ved hjelp av RTSP/RTP/RTMP/RTMPS-protokoller, noe som muliggjør sømløs deling og kringkasting av innhold.